Průmyslová výstavba

Spolehlivá a rychlá práce pracovníků společnosti SOSTAF s.r.o. si vysloužila vysoké uznání mezi investory výrobních podniků v pardubickém regionu. Vědí totiž, že každý den, o který se urychlí spuštění výroby v nové nebo rekonstruované provozovně či výrobním závodě, jim přináší zisk. Nejen díky tomu se průmyslová výstavba stala jednou z hlavních náplní naší činnosti. V našem portfoliu je široké spektrum různých průmyslových staveb od rekonstrukcí až po výstavbu na „zelené louce“. Především se jedná o stavby železobetonové monolitické nebo Prefa konstrukce pro průmyslovou výrobu širokého okruhu investorů. Příkladem je několik staveb z posledních let: Slévárna hliníku KOVOLIS Hedvikov, Drtírna odpadů ecorec Prachovice, Montážní hala STROM Praha.

Naši zákazníci si ověřili, že společnost SOSTAF s.r.o. je i při vysoké rychlosti stavebních prací v přijatelné cenové úrovni schopna garantovat špičkovou úroveň všech dodaných prací a služeb.

 

 

Vybraná reference

Skladový areál Jip

Stavba dvou zateplených hal skladových rozměrů 4000 m2. Haly byly provedeny z příhradové ocelové konstrukce a zateplené sendvičovým ocelovým pláštěm. Podlahy haly jsou z drátkobetonu. Haly jsou opatřeny rampami pro nakládku a vykládku zboží z nákladních aut. Haly jsou propojeny zděným krčkem, ve kterém jsou umístěny kanceláře a zázemí personálu. Suterén slouží jako kinotéka. Vzhledem k tomu, že stavba je provedena ve svahu, byly zde prováděny zemní práce v rozsahu 50 000 m3.