Bytová výstavba

V bytové výstavbě uplatňujeme systém přímého řízení postupných kroků realizace. Toto nám umožnilo přesně definovat úkoly pro každého pracovníka při provádění stavebních prací. Stavební práce probíhají v souladu s certifikovaným systémem QMS,EMS a HSMS. Po dokončení stavebních prací, před předáním stavby do užívání, je proveden nezávislou organizací audit kvality provedených prací. Výsledkem je spokojenost uživatelů bytů, podstatné snížení reklamací a příznivá cena pro investora.

Při stavbě rodinných domů realizujeme představy stavebníků, jejichž provedení konzultujeme s význačnými architekty. Výsledkem jsou neopakovatelné realizace staveb, které byly publikovány v odborných stavebních časopisech a časopisech architektů.

Rekonstrukce bytového domu Čáslav

Stará nevyužívaná budova stojící na okraji areálu společnosti ZENIT Čáslav se měla podle představ investora ZDB s.r.o. stát po rekonstrukci místem, kde bude bydlet 16 mladých rodin a v přístavbě bude podniková prodejna výrobků společnosti ZENIT. Představy investora se podařilo SOSTAF s.r.o. naplnit a po celkové rekonstrukci budovy, která trvala 10 měsíců, se první nájemníci začali stěhovat v 08/2013 a i prodejna začala ve stejném termínu sloužit zákazníkům.

18 bytových jednotek Nasavrky

Klasický cihelný bytový dům se sedlovou střechou umožňuje využít podkroví k realizaci nadstandardních bytů v krásném prostředí Železných hor.

42 bytových jednotek Chrudim Rozhledna

Stavba dvou bytových domů je provedena klasicky z cihlového zdiva. Úroveň vnitřního vybavení a standard použitých materiálů si ovlivnili sami budoucí nájemníci. Stavba je založena na pilotech kvůli špatným základovým podmínkám.

Přelouč - bytový dům, 30 b.j.

Klasický zděný cihelný dům ve středu města Přelouč, půdorysného tvaru písmene L, architektonicky zapadající do centrální části města.

Rodinné domy STYL 15°C D1 a D2 v Hrochově Týnci

Domy na půl cesty pro děti z dětských domovů. Architektonicky zajímavě pojatá zděná stavba. Stavbu financovalo Centrum J. J. Pestalozziho v Chrudimi.

Rekonstrukce kuchyně v HDL Luže Košumberk

Rekonstrukce stravovacího provozu pro Hamzovu dětskou léčebnu v Luži Košumberk. Práce byly prováděny etapově za částečného provozu kuchyně.